HIZLI MENÜ
Sepetim

Yengeye doğum günü mesajları Uzun

Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yeni
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
Yengeye doğum günü mesajları Uzun
HIZLI KARGO
HIZLI KARGO
AYNI GÜN KARGO HİZMETMİZDEN YARARLANMAK
İÇİN HEMEN SİPARİŞ VERİN
99,00TL
Vergiler Hariç: 99,00TL
  • Stok Durumu: Mevcut
  • Ürün Kodu: 01
224 Kez Bakıldı

Doğum günleri özel günlerdir ve yengenize en güzel doğum günü mesajlarını burada bulabilirsiniz. Yengenize yazabileceğiniz en uzun, anlamlı, kısa ve duygusal iyi ki doğdun mesajları bir arada sunulmaktadır.


Yengeye doğum günü mesajları

Senin gibi bir dostun olduğu için minnettarım. Seninle geçirdiğim her an, hayatıma değer katıyor. Doğum günün kutlu olsun, umarım bugün senin için tüm güzellikleri getirir.


Bir yıl daha geçti ve seninle geçirdiğim her an benim için büyük bir nimet oldu. Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun!


Hayatın bu güzel yolculuğunda senin gibi bir aile üyesine sahip olmak benim için gerçek bir hazine. İyi ki doğdun, umarım bu yeni yaşında tüm dileklerin gerçekleşir.


Seninle geçirdiğim her an, hayatın ne kadar güzel olabileceğini hatırlatıyor bana. Senin doğum günün, senin kadar özel bir gün olmalı. Kutlu olsun!


Bugün sadece bir yaş daha aldığın değil, aynı zamanda hayatta başardığın ve sevdiklerinle paylaştığın her anı kutlamak için bir gün. Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için minnettarım. Doğum günün kutlu olsun!


Bugün sadece senin doğum günün değil, aynı zamanda senin hayatımıza getirdiğin ışığın ve sevginin bir kutlaması. Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatın ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor. Kutlu olsun!


Yıllar geçse de senin kalbinden geçen sevgi ve iyilik hiç değişmiyor. Senin gibi birini tanımak, hayatımı zenginleştirdi. Doğum günün kutlu olsun, umarım bugün senin için en güzel anılarla doludur.


Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anlarından biri oluyor. Senin doğum günün, senin kadar özel olmalı. İyi ki doğdun, sevgili dostum!


Bugün sadece senin doğum günün değil, aynı zamanda senin hayatımıza getirdiğin neşe ve mutluluğun bir kutlaması. Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun!


Yengeye Doğum Günü Mesajları Uzun


Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin biricik yengem. Doğum günün kutlu olsun!

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle biricik yengem. Doğum günün kutlu olsun!

İkinci bir anneye ihtiyacım olduğunda her zaman benim için oradaydın. Hayatımdaki varlığına şükrediyorum. İyi ki doğdun yengeciğim!

Denemeye devam etmem için bana cesaret verdiğin tüm yıllara teşekkürler. Umarım hiç değişmezsin canım yengem. İyi ki doğdun!

Doğum günün kutlu olsun, sevgili yenge! Nice mutlu yıllara.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik yengem.

Mutlu yıllar sevgili yenge! Seninle birlikte daha nice güzel anılar biriktirmeyi diliyorum. Doğum günün kutlu olsun!

İyi ki doğdun yengecim! Bu özel günde yanında olamamak üzücü ama kalbim her zaman seninle. Seni çok seviyoruz, mutlu yıllar!


Yengeye Güzel Doğum Günü Mesajları Anlamlı

Bana şimdiye kadarki en havalı kuzeni veren kadına; doğum günün kutlu olsun! Seni çok seviyorum!
Sana özel bu günde en içten dileklerimle... İyi ki doğdun yenge!
O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.
Sevgili yenge, hayatının bu yeni yaşında sağlık, mutluluk ve huzurun daim olmasını dilerim. Seninle geçirdiğimiz her anın kıymetini biliyor ve daha nice güzel anları birlikte paylaşmayı umuyorum. Doğum günün kutlu olsun!
Bir annenin rehberliğine, bir kız kardeşin sevgisine ya da bir arkadaşımın desteğine ihtiyacım olduğunda her zaman yanımdasın. Ve benim için çok şey ifade ediyorsun sevgili yengem. Sevgi ve şans dolu güzel bir yaş diliyorum, iyi ki doğdun!
Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Senin gibi özel bir insanın doğum gününü kutlamak gerçekten büyük bir zevktir. Seninle birlikte yaşadığım her an, hayatımı ne kadar güzelleştirdiğini hatırlatıyor. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun!


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Teslimat Ücretleri;

300 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat ücretsizdir.

Tüm Türkiye ye 15:30'a kadar siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:30 sonrası siparişler ertesi gün teslim edilmektedir. Cumartesi günleri en son sipariş 13:00'dır. 13:00 sonrası siparişler Kargoya Pazartesi günü teslim edilmektedir.

Ankara İçi Aynı Gün Teslim Edilmektedir
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.